svatba Amy Acker

1. září 2011 v 17:59 | Patty |  biography
Jenny si dala tu práci a sepsala krásný článek o Amyině svatbě. Myslím, že by byla velká škoda se o něj s ostatními nepodělit, takže se pusťte do čtení a Jenny ještě jednou moc děkuju :-)


S hercem Jamesem Carpinello začala Amy Acker randit v roce 2002. Seznámili se skrze své přátele a Amy prozradila, že se chodila dívat na jeho představení a zdál se jí velmi roztomilý. Randění přerostlo ve velkou lásku, a tak Amy, v červenci téhož roku, na otázku "Vezmeš si mě?" odpověděla "Ano." Ještě před svatbou, kterou si naplánovali na duben roku 2003, se společně nastěhovali do vlastního domku.

Místem svatby se stala vinná oblast v Napa Valley ve státě Kalifornie. Výzdobu si vzala na starost Sasha Souza (designérka, která se specializuje pouze na svatby). "Amy si přála svatbu v přírodě", řekla Sasha. Obřad se konal pod bílým "stanem". Prostory, včetně branky, byly vyzdobeny břečťanem, růžemi i mechorosty.

Svatby se zúčastnilo 65 hostů. Mezi nimi také nám všem známí herci z Whedonverse - Alyson Hannigan a Alexis Denisof, Neil Patrick Harris anebo také již zesnulý Andy Hallett. Každý z hostů dostal pozvánku v červené obálce se zlatou stuhou.Svatba se konala 25. dubna 2003. Těsně před obřadem se místy prohnala bouřka, ale naštěstí se mračna brzy rozestoupila. Pár dorazil pět minut před plánovaným začátkem obřadu a Amy následně prozradila: "načasování bylo přímo zázračné." K oltáři doprovázel nervozní, ale šťastnou Amy její otec.

James měl na sobě oblek od Armaniho. Amy se oblékla do bílých svatebních šatů od návrhářky Revy Mivasagar. Vlasy měla natočené a upravené do účesu, do nějž vložili i několik růží. Na obřad si navlékla rodinný prsten po babičce.

Po obřadu se všichni shromáždili v nádherně nazdobeném - 400 let starém - sklepení, kde stál obrovský stůl. Zde se pojedlo a popilo. Amy si samozřejmě neodpustila ani svatební tanec s tatínkem. Zatančili si na song "My girl", který zazpíval James.

Po obřadu odjeli novomanželé v bílém kabrioletu, ročník 1947. Líbánky strávili v Itálii.

"Necítím se připravená na to, že má něco skončit....ale zároveň se opravdu těším na další fázi mého života." Amy

A jak to s nimi vypadá dnes? Nenechali si svůj vztah zničit Hollywoodem a jsou stále spolu :-)
22. ledna 2005 porodila Amy syna - Jackson James a 1. září 2006 dcerku - Ava Grace.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kláruš Kláruš | Web | 1. září 2011 v 18:01 | Reagovat

Hezký blog :)

2 aboutme-princess aboutme-princess | Web | 1. září 2011 v 18:08 | Reagovat

Líbí se mi tvůj lay,přidám si tě do oblíbených stránek. :)
Jinak,nepotřebuješ někde hlasnout ? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama