Listopad 2011

Sky Magazine, květen 2003

27. listopadu 2011 v 17:26 | Patty |  articles 2003


Ačkoli bojuje se silami temnot jako Fred Burkle v seriálu Angel, v reálu je Amy Acker přirozeně vtipná.

Doslechli jsme se, že tvůj první den natáčení Angela skončil bolestivě...
Ano! Rozhlížela jsem se okolo sebe a najednou si říkám 'Oh, tam je David Boreanaz' a najednou jsme společně natáčeli scénu s jízdou na koni. Pevně jsem se nedržela, a tak jsem sklouzla a David spadl na mě. Dohrála jsem to v pohodě, ale na druhý den mě všechno bolelo. Nemohla jsem otočit krkem!

Dělali vám naschvály, když jste byla ta 'nová holka'?
Tolikrát! Jednou jsem natáčela scénu s Alexisem Denisofem, seděl za stolem a vedli jsme spolu dialog. Pak jsem měla jít okolo stolu a všimla jsem si, že nemá kalhoty - vykřikla jsem!

Byla jsi fanda sci-fi před nástupem do Angela?
Ne tak docela. Párkrát jsem koukala na Buffy, the Vampire Slayer, ale ne pravidelně. Jednou jsem se při jiné příležitosti setkala s Willieamem Shatnerem, ale moc mi nesedl. To je ale důvod, proč mám Fred ráda. Tolik se liší od všeho, co jsem doposud dělala.

Jak tě přijali fanoušci?
Byla jsem na setkání v Londýně a v Austrálii a byli skvělí. Vždycky pozdraví a nosí dárky. Jeden fanoušek mi poslal obrovský nakreslený obrázek mě samé, bezdůvodně. Divné!

Řekni nám něco o tvé scéně s Leonardem DiCapriem ve scéně z filmu "Chyť mě, když to dokážeš"...
Leonardo DiCaprio se proplíží přes letištní kontrolu mezi osmi letuškami. Režisér Steven Spielberg jásal, usmíval se volal: 'Tohle je nejlepší scéna!'. Leonardo byla opravdu okouzlující. Můj snoubenec James trochu žárlil, ale snad se z toho už dostal, doufám.

Překlad: Jenny
Přeloženo z anglického originálu.

Amy v 'Grimm'

18. listopadu 2011 v 9:11 | Patty |  amy news

Amy Acker si zahostuje v seriálu Grimm a jelikož seriál sleduji jsem z toho nadšenáSmějící se Seriál Grimm vysílá stanice NBC a epizoda, ve které se Amy objeví se bude vysílat v roce 2012, přesné datum zatím není známo.

DreamWatch Magazine, 2002

16. listopadu 2011 v 15:52 | Patty |  articles 2002
Jenny přeložila rozhovor z roku 2002, který Amy poskytla magazínu DreamWatch.

Amy Acker, kterou nyní vídáme pravidelně na WB v seriálu Angel, má na svém účtě již snímek The Accident, role v seriálech Hell House (neodvysílán), Groom Lake a nyní Angel. To není špatně na někoho, komu se právě rozjíždí kariéra v plném proudu.
"Neměla jsem moc příležitostí objevovat se ve filmech či TV," poznamenává Acker. "Opravdu se mi líbí žánrová práce. Můžete být kreativní, setkáte se s bláznivými věcmi. Neexistují žádná omezení. Někdo přijde a řekne: 'No, to by se mohlo stát' - jako například Joss Whedon, který chce otevřít bránu do jiné dimenze a na to je tu tým, který zajistí, aby se to uskutečnilo."
Když je nyní součástí týmu Josse Whedona, je jí příjemně. Nejprve se objevila ve 2. sérii jako Winifred 'Fred' Burkle, žila s démony v jiné dimenzi jako jejich otrok. Ze zajetí se dostala díky Angelovi a jeho přátelům. Nedávno odstartovala 3. série, ve které tráví spoustu času s Angelem a postupně se do něj zamilovává.
"Fred je opravdu chytrá a sladká a snaží se znovu začlenit do reálného světa," říká Amy. "Byla v té dimenzi démonů 5 let, takže se bude muset vypořádat s nejrůznějšími problémy. Dostává se do situací s lidmi a s tím se roky nesetkala. Pracuje s Angelem, Cordélií, Wesleym a Gunnem, řeší různé případy, dostává se do styku s démony. Oni se o ní trochu bojí a snaží se ji dostat z izolovanosti."

Amy dodává pár vět o vývoji postavy: "Snaží se zjistit, jaké je její místo ve společnosti, jak vést normální život. V té dimenzi byla bez jídla, myslím si, že spořádá spoustu tacos a dalšího fast foodu. Seznamuje se s Angelem a Cordélií, Wesleym a Gunnem. Myslím, že se stane součástí skupiny a bude pomáhat s řešením případů. Objeví se i něco z její minulosti, ještě než se dostala do dimenze Pylea."
Když už mluvíme o minulosti, co věděla Amy o seriálu než do něj vstoupila?
"Věděla jsem základní děj. Viděla jsem pár epizod. Věděla jsem, že Angel přišel ze seriálu Buffy, že jim nebylo souzeno být spolu. Znala jsem obecné informace o jeho příchodu do Los Angeles a proč tam je, co tam dělá. Trochu jsem jeho charakter znala, ale víc se mi přiblížil až s novou sezónou. Znám hodně lidí, kteří jsou fanoušky této show. Dost lidí mi říkalo o tom, co nového se tam děje."
Amy Acker se stala součástí druhu seriálu, který mívá milióny fanoušků po celém světě, vyrábí se a prodávají figurky, plakáty, podložky pod myši a další upomínkové předměty. Co na to říká: "Zní to skvěle," tvrdí nadšeně. "Andy Hallett mi říkal, jaké máme cool srazy. Přichází tisíce lidí a nosí sebou komixy a figurky. Ráda budu součástí něčeho tak skvělého."


Překlad: Jenny
Přeloženo z anglického originálu.

The Broad Stages 'Peter And The Wolf' Saturday Morning Mash-Up

13. listopadu 2011 v 13:11 | Patty |  updated
Do galerie jsem přidala 11 krásných fotek s Amy, z 5. listopadu 2011.


Gallery links >>>appearances 2011>>>November 5th

RINGER

6. listopadu 2011 v 17:28 | Patty |  news
Omlouvám se za větší neaktivitu, ale kolem Amy teď novinky nejsou, což se doufám, brzy změní :-)


Ale abych se dostala k tomu, co je v nadpise....
Moje maličkost a Lucy (iheartsarah.blog.cz) jsme společně založily stránku věnovanou novému seriálu Ringer, kde v hlavní dvoj-roli exceluje Sarah Michelle Gellar.
Menu se ještě postupně bude dodělávat, stejně tak galerie, která ještě nefunguje vůbec, ale jinak už je stránka normálně v provozuUsmívající se

Takže pokud máte zájem přijďte se podívat, najdete nás na stránce RINGERFAN.BLOG.CZ