Amy interview for TvLine

10. února 2012 v 17:38 | Patty |  articles 2012
Na TvLine se objevil rozhovor s Amy, ve kterém mluví o své roli v Grimm (připomínám, že díl s Amy je dnes večer, pro nás zítra ráno) a také něco málo prozradí o roli v seriálu Once Upon a Time, kde by se měla objevit 4.března.

Amy není v žánru fantasy/nadpřirozena žádným cizincem, takže je stěží překvapující, že by se měla ocitnout ne v jednom, ale hned ve dvou seriálech s pohádkovou tématikou. Nejdříve se objeví jako život vysávající Černá Vdova v dnešní epizodě Grimm a potom, o pár týdnů později se oblékne do růžových šatů, aby si zahrála Grumpyho (pozn. jeden ze sedmi trpaslíků) novou holku v seriálu Once Upon a Time. S TvLine sdílí své postřehy a rozdíly mezi těmito dvěma fantasy říšemi a řekne vše o svém alter egu a dvojím životě v seriálu Grimm.


TvLine: Vaše postava v seriálu Grimm vypadala, že má výčitky svědomí po tom, co zabila, což není zrovna typická vlastnost záporáka. Jak jste se sžila s postavou Černé Vdovy?
Myslím, že tohle byla ta vzrušující část na hraní téhle postavy - nebylo to o tom, že by byla pouze vrah. Je tu také těžká volba mezi tím muset udělat něco, co nechcete proto, abyste přežili a mezi tím, zda je Váš život cennější než život někoho jiného. Bylo zajímavé sledovat jak tento boj dokáže někoho ovlivnit.

TvLine: První zabití byl tak trochu šok. Nejdříve to vypadá, že se to nechystá udělat, ale poté zaútočí.
Myslím, že to byla zábavná scéna, protože si myslíte 'Oh ne, chystá se tomu chlapovi ublížit!', ale ono se to nestane. Mám ráda, když se takovéhle věci dějí, když si myslíte, že se to ubírá určitou cestou a ono se to pak všechno otočí.

TvLine: Co morální dilema - musela vysát život z mladých mužů každých pět let, aby přežila.
To je skutečně zajímavá část téhle postavy - udělat si větší obrázek o tom, co v Grimm s postavami dělají - rozližují mezi tím co je správné a co je špatné, když jsou linky nejasné. Myslím, že jen chce pro svou rodinu normální život a přeje si, aby ta druhá část jejího života zmizela.

TvLine: Sledovala jste Grimm předtím, než jste se v něm objevila jako hostující hvězda?
Byla jsem skutečně nadšená, že jsem se dívala od začátku, protože jsem už pracovala s Davidem (Greenwaltem, jeden z tvůrců seriálu) na seriálu Angel. Líbil se mi nápad všech těchto pohádkových show, protože se mi zdálo zábavné dívat se, jakým nečekaným způsobem se vyvíjí věci, o kterých si myslíte, že něco víte.


TvLine: Jaké to bylo, znovu se sejít s Davidem a jeho 'Grimm' partnerem Jimem Koufem?
Byla jsem tak nadšená, když mi zavolali! Když jsem pracovala na Angelovi, David byl jedním z mých nejoblíbenějších lidí a tak to i zůstalo. Byla jsem nadšená, že pracuje na tak skvělé show. Když se show začala vysílat, dívala jsem se na to s mým manželem a říkala jsem si: 'Doufám, že se v tom objevím! Chci jít na konkurs." Takže když volali a ptali se mě, jestli do toho půjdu řekla jsem: 'Tohle je dokonce ještě lepší.' (směje se)

TvLine: V nejbližší době Vás také uvidíme v seriálu Once Upon a Time. Můžete nám o tom něco málo říct?
Můžu jen říct, že tahle postava je úplný opak toho, co uvidíte v Grimm. Moje postava je velice růžová.

TvLine: Byla větší zábava být v tomhle pohádkovém světě nebo v Grimm?
Myslím, že jsem si oba užila stejně, protože postavy jsou od sebe tak odlišné. Bylo to opravdu jako den a noc. Byla zábava přijít do Once Upon a Time, protože jsem sotva dodělala Grimm a bylo to takové intenzivní, temné. Ve Once hraji úplně odlišnou postavu.

TvLine: Jste velice známá co se týká fantasy/nadpřitozeného žánru. V čem byla práce na Grimm a Once Upon a Time jiná než Vaše práce na Angelovi nebo Dollhouse? Máte oblíbence?
Tohle je věc, kterou mám na těchto žánrových show ráda. Jsem tak šťastná, že jsem pracovala s těmito úžasnými autory - jako Joss (Whedon) a lidmi, které si najal, aby pracovali na Angelovi. Když se zamyslím, je těžké říct si, 'Oh, která z těchto show je má nejoblíbenější?', protože jako herečka se cítím požehnána, že jsem měla možnost hrát tolik odlišných postav. Všechny jsou v podobném žánru, ale všechny jsou tak rozdílné a všechny tak dobře napsány - všechny tak skutečné.

TvLine: Na konci Vaší epizody Oncese dozvídáme, že Vaše dcera je vlastně něco jako pohádková bytost. Je to nějaký náznak toho, že se ještě vrátíte zpět nebo že ji znovu uvidíme?
Nikdo se o tom nezmínil, ale po této šanci bych skočila. Jsem ráda, že jsem tam mohla být. Takže pokud je nějaký způsob, že by se to mohlo stát, ráda bych.

Zdroj: TvLine.com
Překlad: Patty
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Katka Katka | Web | 10. února 2012 v 22:25 | Reagovat

Díky za překlad zajímavý rozhovor :)

2 Jenny Jenny | E-mail | Web | 11. února 2012 v 20:14 | Reagovat

Dík za překlad. Vypadá to, že si tu roli vážně užívala :D A bylo by super, kdyby se zase vrátila :-) Aspoň, že ji tam nezamordovali... A už se těším, až ji uvidím v Once.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama