Duben 2012

Save One Show - HLASUJTE PRO ZÁCHRANU RINGER

26. dubna 2012 v 19:33 | Patty
Vím, že tohle sem vůbec nepatří, ale snad se nebudete zlobit, když Vás požádám o hlas, nejlépe o hlasy.


Celý tenhle týden probíhá finálové kolo hlasování Save One Show, které každý rok pořádá stránka eonline.com. Do ankety byly vybrány seriály, které nominovali sami diváci (jedná se o seriály, které mají nahnuto a nejspíše budou zrušeny) a do finálové šestice se dostaly seriály: Cougar Town, Body of Proof, Community, Fringe, Nikita a Ringer. Seriál, který vyhraje bude mít daleko větší šanci na další sérii.

Momentálně vede seriál Body of Proof, Ringer za ním zaostává o procento, ale k životu se probrali také fanoušci Community a začínají nás rychle dohánět. Ráda bych Vás tedy poprosila o hlas nebo o několik hlasů, protože hlasování je v téhle anketě neomezené (což je možná chyba). Hlasování bude ukončeno v neděli večer - 29. dubna.

Možná si pamatujete, že s Lucy jsem stránku o Ringer (v hlavní dvojroli se Sarah Michelle Gellar) před pár měsíci zakládala, takže nějaké to info (pro případné zájemce) se dozvíte také na ringerfan.blog.cz.


Předem děkuji za každý Váš hlas.

World Wizard Toronto Comic Con - day 1 & day 2

20. dubna 2012 v 9:31 | Patty |  updated
Objevila se spousta dalších fotek z Comic Conu v Torontu, kterého se Amy o víkendu 14. a 15. dubna zúčastnila.

14. dubna - den první (fotek je mnohem více, všechny najdete v galerii)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

15. dubna - den druhý

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Amy v seriálu Person of Interest

20. dubna 2012 v 9:08 | Patty |  amy news

Amy se objeví ve finále série kriminálního seriálu stanice CBS Person of Interest, které bude odvysíláno 17. května. Zahraje si atraktivní psycholožku pečující o mocné a bohaté.
The Cabin in the Woods Screening & Wizard World Comic Con

15. dubna 2012 v 18:29 | Patty |  updated
Ve úterý 10. dubna se Amy zúčastnila promítání hororu Josse Whedona - The Cabin in the Woods, který měl v kinech premiéru v pátek 13. dubna. Objevilo se 10 krásných fotek.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Včera a dnes se v Torontu koná Wizard World Comic Con. Objevily se první dvě fotky, zatím jen malé, ale až se objeví ve větší velikosti a bude jich více, přidám je do galerie.

imagebam.com imagebam.com

MTV Spring Break - gallery update

10. dubna 2012 v 20:16 | Patty |  updated
Jistě máte v živé paměti ty 4 fotky z MTV Spring Break , které jsem nedávno s Amy přidávala. Objevilo se dalších 26 fotek z této akce, i když nejsou ani zdaleka tak kvalitní jako první čtyři. Na všechny se můžete podívat v galerii:-)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Gallery links>>>appearances 2012>>>March 20