Květen 2012

Gallery update: Personal photos, The Cabin in the Woods Screening

30. května 2012 v 17:09 | Patty |  updated
Lucy se nudila, prolezla google a objevila několik dosud nezveřejněných fotek s Amy. Fotky jsou převážně z promítání hororu 'The Cabin in the Woods' v Los Angeles, které se konalo 10. dubna 2012.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Amy Acker: The Nerd Appropriate interview

26. května 2012 v 22:46 | Patty |  articles 2012
Na stránce nerdappropriate.com se objevil nový, dlouhý rozhovor s Amy, který jsem Vám přeložila.


Amy Acker je obrovskou součástí spousty projektů, které jsou blízké a drahé mému malému nerdovskému srdci. Od Angel a Dollhouse přes Alias k Once Upon a Time, Amy do každé z těchto postav přinesla něco magického. Dokážete si představit kultovní postavy jako Fred nebo Dr. Saunders hrané někým jiným? Amy byla tak skvělá a popovídala si s námi o svých projektech, nových i starých. Doufáme, že si naše neuvěřitelně vtipné interview s ultra-úžasnou Amy užijete.

Ash: Amy, mnohokrát děkujeme za to, že jsi souhlasila se zodpovězením některých našich otázek. Jsme tvými velkými fanoušky už od doby, kdy jsme tě poprvé viděli škrábat složité rovnice na špinavou stěnu jeskyně v dimenzi Pylea. Jaký jsi měla den?
Amy Acker: Oh, děkuji. Skvělý!

Ash: Slyšeli jsme, že jsi přesídlila do New Yorku. Jaký je přechod do velkého města?
AA: Ano, byli jsme v New Yorku, ale teď už jsme zase zpátky v L.A. Vrátili jsme se z New Yorku na pár týdnů. Milujeme obě místa, takže se snažíme vracet tam a zpátky tak často, jak to jen jde.

Ash: Konečně jsme měli možnost vidět Cabin in the Woods a byli jsme naprosto unešeni tím, jak originální a šílené to bylo. Jaká byla tvá reakce, když jsi poprvé dostala do ruky scénář a přečetla jsi ho?
AA: Máte pravdu! Kdybych měla takový talent, kreativitu a originalitu jako Joss a Drew, byla bych šťastná. Byla jsem nadšená, že můžu být součástí filmu. Slyšela jsem je o tom mluvit a byla jsem tím nápadem unešená ještě předtím, než jsem se dozvěděla, že je šance, že bych toho mohla být součástí.

Ash: Byla jsi nadšená z toho, že film i recenze si vedli tak dobře i potom, co se čekalo tak dlouho na premiéru filmu?
AA: Drew je nejen talentovaný spisovatel/režisér, ale také opravdu skvělý chlap. Během natáčení jsme si užili spousty legrace. A myslím, že na to tak nějak narazíte, když se budete dívat. A vážně, Joss - nikdy jsem od něj neviděla nic, co bych nemilovala. Takže jsem nebyla překvapená, že to bylo skvělé.

Ash: Milujeme prakticky vše, v čem jsi kdy hrála. Od Angela a Alias po Grimm a Once Upon a Time. Jedna věc, které jsem si všiml je, že každá z tvých rolí je neuvěřitelně unikátní na rozdíl od ostatních. Byla jsi někdy šokována tím, jaké scénáře ti dali číst?
AA: Jsem šťastná, že jsem si mohla zahrát všechny tyto odlišné typy rolí. Tohle na hraní miluju. Nevím, jestli je snadné být v šoku, když má první role začínala jako dívka v pytli od brambor a končila jako modrý démon-bohyně. (smích)

Ash: Když mluvíme o Angelovi... Smrt a znovuzrození Fred v Angelovi byla jedna z nejvíce šokujících věcí, co jsem kdy v televizi viděl. Pamatuji si, že jsem seděl s přáteli a říkal si "Nenechají ji mrtvou..." Ale nechali. Můžeš nám říct, co bylo jedinečného na hraní Fred?
AA: Nemyslím si, že by Fred nechali mrtvou. Ve skutečnosti si myslím, že originální plán byl vrátit ji tak po třech epizodách. V té době jsme ale zjistili, že jsme byli zrušeni a na hraní Illyrie bylo tolik zábavných věcí. Byla jsem šťastná, že mi dali šanci přepínat se tam a zpět. Myslím si, že má nejoblíbenější scéna všech dob je ta, kdy Wesley umírá a je s ním Fred/Illyria.
Ash: Tato scéna je na mém seznamu také hodně vysoko.

Ash: Milujeme seriál ABC - Once upon a time. Je nějaká šance, že znovu uvidíme Astrid/Novu?
AA: Opravdu v to doufám. Taky tu show miluju! Byla velká zábava takovouhle roli hrát. Myslím, že je tu určitě možnost.
Ash: Skvělé. Tu postavu v NA (NerdAppropriate.com) milujeme. Doufáme, že se co nejdříve vrátí.

Ash: Co nám můžeš říct o Jossově režírování Much Ado about Nothing? Je pravda, že jste natáčeli pouze dvanáct dní?
AA: Ano! 12 dní! I když krátce před natáčením jsme zkoušeli. Moc toho nevím, ale jsou tam někteří z mých nejoblíbenějších herců z whedonverze a znovu jsem natáčela s Alexisem, což byl od konce Angela v podstatě můj sen.

Ash: To rád slyším! Obsazení Much Ado about Nothing je jako sbírka úžasných herců z 'Mutant Enemy' show. Bylo to jako velké rodinné setkání?
AA: Přesně tak! A Joss do toho přivedl i nové přátele. Bylo to perfektní.

Ash: Čteš v současnosti nějaké knihy nebo sleduješ nějakou televizní show? Něco, na co bychom měli zaměřit svou pozornost? Nějaká zábava schválená Amy?
AA: To zní jako bychom měli stejný vkus. Once Upon a Time, New Girl. Oh! Vím, že je na to trochu pozdě, ale začala jsem sledovat Game of Thrones - miluju to!
Ash: Ano, v NA (NerdAppropriate.com) tyhle věci milujeme...haha

Ash: Jaké jsou tvé tajné podivínské koníčky nebo vášně, které jsou příliš trapné na to, aby ses o ně podělila s ostatními?
AA: Ha! to je vtipné. Celý můj život je tak trochu podivínský. Většinu svého volného času trávím šitím, vařením, něco vyrábím.

Ash: Rychlé otázky! Oblíbené občerstvení?
AA: Jalapeño bramborové lupínky

Ash: Oblíbený Avenger?
AA: Iron Man

Ash: Oblíbená postava s modrými vlasy?
AA: Je v pořádku, že řeknu sebe?
Ash: Doufal jsem, že to řekneš!

Ash: Amy, díky moc za tvůj čas. Moc si vážíme toho, co děláš.
AA: Moc děkuji!

Zdroj: NerdAppropriate.com
Překlad: Patty

Person of Interest 1x23 Firewall - SCREENCAPS

23. května 2012 v 20:12 | Patty |  updated
Do galerie jsem nahrála přes 200 screenů z posledního dílu Person of Interest, ve kterém si Amy zahrála postavu Caroline Turing.Person of Interest 1x23 Firewall - DOWNLOAD

18. května 2012 v 8:42 | Patty |  download

Epizoda s Amy byla odvysílána a pokud máte zájem o její stažení, odkazy najdete níže :)

Verze XviD-AFG.avi
freakshare.com ::DOWNLOAD::
bitshare.com ::DOWNLOAD::
extabit.com ::DOWNLOAD::

Verze x264-LOL.mp4
freakshare.com ::DOWNLOAD::
bitshare.com ::DOWNLOAD::
extabit.com ::DOWNLOAD::
uloz.to ::DOWNLOAD::

Person of Interest 1x23 Firewall - sneak peeks

17. května 2012 v 17:51 | Patty
Objevily se dvě ukázky k dnešní/zítřejší epizodě Person of Interest. K našemu štěstí se v obou Amy objeví :)Person of Interest 1x23 Firewall - promo

11. května 2012 v 9:25 | Patty |  trailers
Promo na poslední díl 1.série Person of Interest. Amy se objeví hned na začátku, v prvních dvou scénách.


Person of Interest 1x23 Firewall - stills

6. května 2012 v 10:31 | Patty |  updated
Na spoilertv se objevilo 6 stills k poslednímu dílu 1. série Person of Interest s názvem 'Firewall', ve kterém se Amy 17. května objeví.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Joss Whedon: From Buffy to Avengers

1. května 2012 v 9:40 | Patty |  others
Na konci videa se můžete podívat na první ukázku z Much Ado About Nothing. Ukázka začíná od 6té minuty.