Amy Acker: The Nerd Appropriate interview

26. května 2012 v 22:46 | Patty |  articles 2012
Na stránce nerdappropriate.com se objevil nový, dlouhý rozhovor s Amy, který jsem Vám přeložila.


Amy Acker je obrovskou součástí spousty projektů, které jsou blízké a drahé mému malému nerdovskému srdci. Od Angel a Dollhouse přes Alias k Once Upon a Time, Amy do každé z těchto postav přinesla něco magického. Dokážete si představit kultovní postavy jako Fred nebo Dr. Saunders hrané někým jiným? Amy byla tak skvělá a popovídala si s námi o svých projektech, nových i starých. Doufáme, že si naše neuvěřitelně vtipné interview s ultra-úžasnou Amy užijete.

Ash: Amy, mnohokrát děkujeme za to, že jsi souhlasila se zodpovězením některých našich otázek. Jsme tvými velkými fanoušky už od doby, kdy jsme tě poprvé viděli škrábat složité rovnice na špinavou stěnu jeskyně v dimenzi Pylea. Jaký jsi měla den?
Amy Acker: Oh, děkuji. Skvělý!

Ash: Slyšeli jsme, že jsi přesídlila do New Yorku. Jaký je přechod do velkého města?
AA: Ano, byli jsme v New Yorku, ale teď už jsme zase zpátky v L.A. Vrátili jsme se z New Yorku na pár týdnů. Milujeme obě místa, takže se snažíme vracet tam a zpátky tak často, jak to jen jde.

Ash: Konečně jsme měli možnost vidět Cabin in the Woods a byli jsme naprosto unešeni tím, jak originální a šílené to bylo. Jaká byla tvá reakce, když jsi poprvé dostala do ruky scénář a přečetla jsi ho?
AA: Máte pravdu! Kdybych měla takový talent, kreativitu a originalitu jako Joss a Drew, byla bych šťastná. Byla jsem nadšená, že můžu být součástí filmu. Slyšela jsem je o tom mluvit a byla jsem tím nápadem unešená ještě předtím, než jsem se dozvěděla, že je šance, že bych toho mohla být součástí.

Ash: Byla jsi nadšená z toho, že film i recenze si vedli tak dobře i potom, co se čekalo tak dlouho na premiéru filmu?
AA: Drew je nejen talentovaný spisovatel/režisér, ale také opravdu skvělý chlap. Během natáčení jsme si užili spousty legrace. A myslím, že na to tak nějak narazíte, když se budete dívat. A vážně, Joss - nikdy jsem od něj neviděla nic, co bych nemilovala. Takže jsem nebyla překvapená, že to bylo skvělé.

Ash: Milujeme prakticky vše, v čem jsi kdy hrála. Od Angela a Alias po Grimm a Once Upon a Time. Jedna věc, které jsem si všiml je, že každá z tvých rolí je neuvěřitelně unikátní na rozdíl od ostatních. Byla jsi někdy šokována tím, jaké scénáře ti dali číst?
AA: Jsem šťastná, že jsem si mohla zahrát všechny tyto odlišné typy rolí. Tohle na hraní miluju. Nevím, jestli je snadné být v šoku, když má první role začínala jako dívka v pytli od brambor a končila jako modrý démon-bohyně. (smích)

Ash: Když mluvíme o Angelovi... Smrt a znovuzrození Fred v Angelovi byla jedna z nejvíce šokujících věcí, co jsem kdy v televizi viděl. Pamatuji si, že jsem seděl s přáteli a říkal si "Nenechají ji mrtvou..." Ale nechali. Můžeš nám říct, co bylo jedinečného na hraní Fred?
AA: Nemyslím si, že by Fred nechali mrtvou. Ve skutečnosti si myslím, že originální plán byl vrátit ji tak po třech epizodách. V té době jsme ale zjistili, že jsme byli zrušeni a na hraní Illyrie bylo tolik zábavných věcí. Byla jsem šťastná, že mi dali šanci přepínat se tam a zpět. Myslím si, že má nejoblíbenější scéna všech dob je ta, kdy Wesley umírá a je s ním Fred/Illyria.
Ash: Tato scéna je na mém seznamu také hodně vysoko.

Ash: Milujeme seriál ABC - Once upon a time. Je nějaká šance, že znovu uvidíme Astrid/Novu?
AA: Opravdu v to doufám. Taky tu show miluju! Byla velká zábava takovouhle roli hrát. Myslím, že je tu určitě možnost.
Ash: Skvělé. Tu postavu v NA (NerdAppropriate.com) milujeme. Doufáme, že se co nejdříve vrátí.

Ash: Co nám můžeš říct o Jossově režírování Much Ado about Nothing? Je pravda, že jste natáčeli pouze dvanáct dní?
AA: Ano! 12 dní! I když krátce před natáčením jsme zkoušeli. Moc toho nevím, ale jsou tam někteří z mých nejoblíbenějších herců z whedonverze a znovu jsem natáčela s Alexisem, což byl od konce Angela v podstatě můj sen.

Ash: To rád slyším! Obsazení Much Ado about Nothing je jako sbírka úžasných herců z 'Mutant Enemy' show. Bylo to jako velké rodinné setkání?
AA: Přesně tak! A Joss do toho přivedl i nové přátele. Bylo to perfektní.

Ash: Čteš v současnosti nějaké knihy nebo sleduješ nějakou televizní show? Něco, na co bychom měli zaměřit svou pozornost? Nějaká zábava schválená Amy?
AA: To zní jako bychom měli stejný vkus. Once Upon a Time, New Girl. Oh! Vím, že je na to trochu pozdě, ale začala jsem sledovat Game of Thrones - miluju to!
Ash: Ano, v NA (NerdAppropriate.com) tyhle věci milujeme...haha

Ash: Jaké jsou tvé tajné podivínské koníčky nebo vášně, které jsou příliš trapné na to, aby ses o ně podělila s ostatními?
AA: Ha! to je vtipné. Celý můj život je tak trochu podivínský. Většinu svého volného času trávím šitím, vařením, něco vyrábím.

Ash: Rychlé otázky! Oblíbené občerstvení?
AA: Jalapeño bramborové lupínky

Ash: Oblíbený Avenger?
AA: Iron Man

Ash: Oblíbená postava s modrými vlasy?
AA: Je v pořádku, že řeknu sebe?
Ash: Doufal jsem, že to řekneš!

Ash: Amy, díky moc za tvůj čas. Moc si vážíme toho, co děláš.
AA: Moc děkuji!

Zdroj: NerdAppropriate.com
Překlad: Patty
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *[S]miley- *[S]miley- | E-mail | Web | 27. května 2012 v 12:18 | Reagovat

Jalapeño bramborové lupínky? Co to je? :D

2 Katka Katka | Web | 27. května 2012 v 12:40 | Reagovat

Tak to jsem ráda, že si to můžu v klidu přečíst v čj, moc děkuju za překlad, je to krásný rozhovor :)

3 Patty Patty | Web | 27. května 2012 v 13:23 | Reagovat

[1]: no to se ptáš té pravé :-D jediné co vím je, že Jalapeño je nějaká omáčka nebo něco takového

4 *[S]miley- *[S]miley- | E-mail | Web | 27. května 2012 v 17:54 | Reagovat

Na blogu proběhla kontrola affiliates. Podívej se jak jsi dopadla zde: http://official-miley-cyrus.blog.cz/1205/vyhodnoceni-kontroly

5 Jenny Jenny | E-mail | Web | 2. června 2012 v 21:31 | Reagovat

Celým interview se nese její dobrá nálada. Krásný překlad. Jsem ráda za nové interview. je fakt, že teď pracuje na mnoha nových projektech (nebo pracovala), jen to jaksi nestíhám nsledovat... ale aspoň k tomu filmu bych se ráda dostala.

6 valleria valleria | Web | 12. června 2012 v 21:00 | Reagovat

Ona opravdu hraje velmi rozmanité role. Ta předposlední odpověď mě pobavila :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama