articles 2003

Sky Magazine, květen 2003

27. listopadu 2011 v 17:26 | Patty


Ačkoli bojuje se silami temnot jako Fred Burkle v seriálu Angel, v reálu je Amy Acker přirozeně vtipná.

Doslechli jsme se, že tvůj první den natáčení Angela skončil bolestivě...
Ano! Rozhlížela jsem se okolo sebe a najednou si říkám 'Oh, tam je David Boreanaz' a najednou jsme společně natáčeli scénu s jízdou na koni. Pevně jsem se nedržela, a tak jsem sklouzla a David spadl na mě. Dohrála jsem to v pohodě, ale na druhý den mě všechno bolelo. Nemohla jsem otočit krkem!

Dělali vám naschvály, když jste byla ta 'nová holka'?
Tolikrát! Jednou jsem natáčela scénu s Alexisem Denisofem, seděl za stolem a vedli jsme spolu dialog. Pak jsem měla jít okolo stolu a všimla jsem si, že nemá kalhoty - vykřikla jsem!

Byla jsi fanda sci-fi před nástupem do Angela?
Ne tak docela. Párkrát jsem koukala na Buffy, the Vampire Slayer, ale ne pravidelně. Jednou jsem se při jiné příležitosti setkala s Willieamem Shatnerem, ale moc mi nesedl. To je ale důvod, proč mám Fred ráda. Tolik se liší od všeho, co jsem doposud dělala.

Jak tě přijali fanoušci?
Byla jsem na setkání v Londýně a v Austrálii a byli skvělí. Vždycky pozdraví a nosí dárky. Jeden fanoušek mi poslal obrovský nakreslený obrázek mě samé, bezdůvodně. Divné!

Řekni nám něco o tvé scéně s Leonardem DiCapriem ve scéně z filmu "Chyť mě, když to dokážeš"...
Leonardo DiCaprio se proplíží přes letištní kontrolu mezi osmi letuškami. Režisér Steven Spielberg jásal, usmíval se volal: 'Tohle je nejlepší scéna!'. Leonardo byla opravdu okouzlující. Můj snoubenec James trochu žárlil, ale snad se z toho už dostal, doufám.

Překlad: Jenny
Přeloženo z anglického originálu.
 
 

Reklama