articles 2007

The End of the Affair, 2007

16. září 2011 v 9:47 | Patty
Magazín: Buffy & Angel (US), duben/květen 2007

V retrospektivním interview mluvíme s Amy Acker o jejím životě po skončení Angela a Alias a o jejích ambicích do budoucna. Směřuje Amyina kariéra ke komediím? Čtěte dál a zjistíte to...

Pro Amy Acker to byly velmi rušné tři roky. Vzhledem k tomu, že po skončení Angela pracovala Amy na seriálu Alias, Justice League Unlimited, porodila dvě děti (Jackson James a Ava Grace) a její fanošci se těší pravidelnými konferencemi, kterých se Amy účastní.

Q: Seriál Alias nyní skončil. Byla jste nebo spíše byla Kelly zaneprázdněná v několika posledních epizodách?
Ano, byla jsem zaneprázdněná zabitím několika lidí. Bylo to zlé. Ale při natáčení to bylo skvělé, užila jsem si spousty legrace.

Q: Líbily se Vám zkušenosti, které jste díky Alias získala? Jako herečce, vyhovovalo Vám to?
Bylo to hezké, protože mě nikdy nenapadlo, že bych mohla hrát někoho takového - já jako zlý génius! Bylo to zábavné. Pokaždé, když jsem si četla scénář pomyslela jsem si 'tak jo nikdy by mě nenapadlo, že tohle budu dělat'. Obsazení bylo skvělé a celkově to byl skvělý zážitek. V seriálu jsem se objevovala pravidelně posledních 10 epizod.

Q: Řekli Vám scénáristé něco o tom, jakým směrem se bude postava Kelly po zbytek seriálu ubírat, zejména proto, že jste už věděla, že se seriál blíží ke svému konci?
Ne, nic jsem netušila. Jen jsem čekala, až si přečtu scénář, kde zemřu.

Q: Jak se stupňovala atmosféra v posledním roce Angela? Vídáte se ještě s některým ze svých bývalých kolegů?
V Angelovi jsme měli štěstí, byli jsme všichni opravdu dobří přátelé. Stále vídám Alexise (Wesley), tak dvakrát, třikrát za měsíc a Josse, takže při skončení seriálu to nebylo tak smutné, protože jsem nemusela přemýšlet nad tím, že už nikoho z nich nikdy neuvidím. Ale je rozdíl v tom, když někoho vidíte jen dvakrát za měsíc nebo každý den. To Váš vztak změní.

Q: Takže, co Vás čeká dále?
Teď je ze mě podruhé máma a pak se uvidí, co přijde.

Q: V současné době se budete soustředit na rodinu?
Ano. Na začátku je to těžké, bez spánku a všeho toho okolo. Začala jsem pracovat velmi brzy potom, co jsem porodila poprvé a tak myslím, že bych mohla mít tentokrát trochu více času.

Q: Poté, co se Vám narodil sy, bylo těžké žonglovat mezi tím být mámou a svou prací?
Ne, to si nemyslím. Těžké je, když se účastníte různých konkurzů a pohovorů a v noci spíte jen tři hodiny. Potom opravdu nemáte pocit, že jste schopni ze sebe vydat to nejlepší.

Q: Takže co dál? Hrála jste knihomola, bojovníka, darebačku - nějaká další výzva?
Myslím, že by bylo skvělé zahrát si v pěkné romantické komedii. Jen to asi není tak zábavné jako dostat se k zabíjení lidí nebo pronásledovat potvory.

Q: Další věc je dělat spousty různých show a žánrů...
Mluvila jsem s Alyson Hannigan (Willow - BtVS, Angel), která mi říkala, jak moc miluje práci na seriálu How I Met Your Mother. Vede si skvěle, je tak legrační! Nejsem si jistá, že je komedie moje silná stránka, ale bylo by skvělé na něčem takovém dělat.

Q: Byla jste v nějakém kontaktu s fanoušky Alias?
To opravdu ne. Vlastně, když jsem opustila Los Angeles kvůli seriálu, letuška v letadle byla velký fanoušek Alias a tak semnou o tom mluvila. Myslím, že to byl první člověk, se kterým jsem o této show mluvila.

Q: Co jste si odnesla z Angela, když jste přijala roli v Alias?
Myslím, že být schopná hrát Illyriu mi hodně pomohlo, protože postava Kelly byla úplně jiná než postava Fred.

Q: Dostala jste hodně šancí dělat v přestrojení?
Ne tak docela. Byla jsem více duševně zlá.

Q: Je nějaká show, kterou v současné době sledujete?
Moje současná oblíbená televizní show je pořad HBO s názvem 'Big Love'. Je to docela bizardní, herecké výkony jsou neuvěřitelné. Je to o polygamistovi, který se jmenuje Bill Paxton. Má tři ženy - Jeanne Tripplehorn, Chloe Sevigny a Ginnifer Goodwin. Obsazení je skvělé a je opravdu zábavné to sledovat.

Q: Když se ohlédnete zpět a zamyslíte se, jaký je Váš oblíbený díl z Angela?
Pravděpodobně 'A Hole in the World'. Bylo to tak emocionální. Všechny scény s Alexisem. Vždycky jsem doufala, že by mohl být příštím Jamesem Bondem!

Překlad: Já (Patty)
Přeloženo z anglického originálu.
 
 

Reklama