biography

svatba Amy Acker

1. září 2011 v 17:59 | Patty
Jenny si dala tu práci a sepsala krásný článek o Amyině svatbě. Myslím, že by byla velká škoda se o něj s ostatními nepodělit, takže se pusťte do čtení a Jenny ještě jednou moc děkuju :-)


S hercem Jamesem Carpinello začala Amy Acker randit v roce 2002. Seznámili se skrze své přátele a Amy prozradila, že se chodila dívat na jeho představení a zdál se jí velmi roztomilý. Randění přerostlo ve velkou lásku, a tak Amy, v červenci téhož roku, na otázku "Vezmeš si mě?" odpověděla "Ano." Ještě před svatbou, kterou si naplánovali na duben roku 2003, se společně nastěhovali do vlastního domku.

Místem svatby se stala vinná oblast v Napa Valley ve státě Kalifornie. Výzdobu si vzala na starost Sasha Souza (designérka, která se specializuje pouze na svatby). "Amy si přála svatbu v přírodě", řekla Sasha. Obřad se konal pod bílým "stanem". Prostory, včetně branky, byly vyzdobeny břečťanem, růžemi i mechorosty.

Svatby se zúčastnilo 65 hostů. Mezi nimi také nám všem známí herci z Whedonverse - Alyson Hannigan a Alexis Denisof, Neil Patrick Harris anebo také již zesnulý Andy Hallett. Každý z hostů dostal pozvánku v červené obálce se zlatou stuhou.Svatba se konala 25. dubna 2003. Těsně před obřadem se místy prohnala bouřka, ale naštěstí se mračna brzy rozestoupila. Pár dorazil pět minut před plánovaným začátkem obřadu a Amy následně prozradila: "načasování bylo přímo zázračné." K oltáři doprovázel nervozní, ale šťastnou Amy její otec.

James měl na sobě oblek od Armaniho. Amy se oblékla do bílých svatebních šatů od návrhářky Revy Mivasagar. Vlasy měla natočené a upravené do účesu, do nějž vložili i několik růží. Na obřad si navlékla rodinný prsten po babičce.

Po obřadu se všichni shromáždili v nádherně nazdobeném - 400 let starém - sklepení, kde stál obrovský stůl. Zde se pojedlo a popilo. Amy si samozřejmě neodpustila ani svatební tanec s tatínkem. Zatančili si na song "My girl", který zazpíval James.

Po obřadu odjeli novomanželé v bílém kabrioletu, ročník 1947. Líbánky strávili v Itálii.

"Necítím se připravená na to, že má něco skončit....ale zároveň se opravdu těším na další fázi mého života." Amy

A jak to s nimi vypadá dnes? Nenechali si svůj vztah zničit Hollywoodem a jsou stále spolu :-)
22. ledna 2005 porodila Amy syna - Jackson James a 1. září 2006 dcerku - Ava Grace.

Biography

1. září 2011 v 16:50 | Patty
Datum narození: 5.12. 1976
Místo narození: Dallas, Texas, USA
Znamení: Střelec

Amy Louise Acker se narodila 5. prosince roku 1976 v Dallasu. Je nejstarší ze svých sourozenců, má dvě mladší sestry a jednoho mladšího bratra. Její otec je právník. Když Amy dospívala věnovala se baletu a tancování. Bohužel na střední škole musela podstoupit operaci kolena a s tančením musela přestat. V té době objevila svou vášeň pro hraní. V období 1996 - 1999 navštěvovala Southern Methodist University, kde se soustředila na hraní. Během dětství dělala modelku pro katalog J. Crew's Spring 1998 a také strávila tři roky jako modelka v Japonsku. Později se stala součástí divadla Undermain Theatre a byla nominována na nejlepší představitelku hlavní role v Leon Rabin. Hrála v seriálu "To sever and protect" roli Melissi Jorgensen.

Po skončení studií pracovala Amy v divadle The american player Theatre ve Wisconsinu. Po osmi měsících se přestěhovala do New Yorku, kde si zahrála ve dvou nezávislých filmech "The accident" a "The energy specialist." Po necelém roce se Amy rozhodla opět přestěhovat - tentokrát do Los Angeles. Tam se objevila ve filmu "Groom Lake", který režíroval William Shatner ze Star Treku. Krátce poté, co přijela do L.A. si vyzkoušela roli Fred v seriálu Angel. Původně se její postava měla v Angelovi objevit jen ve třech dílech. Avšak Josse Whedona napadlo, že by se Fred mohla stát stálou postavou seriálu a jeho návrh byl nakonec schválen.

Jejím manželem je od roku 2003 herec James Carpinello, s nímž má Amy dvě děti - syna Jacksona Jamese (narozen roku 2005) a dceru Avu Grace (narozena roku 2006)


 
 

Reklama